Neurac gydymo metodas

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog skausmas ir mažas fizinis aktyvumas sutrikdo nervų sistemos impulsus, siunčiamus į raumenis. Dėl šių trikdžių ilgainiui sutrinka normali raumenų funkcija ir jie tampa pertempti bei skausmingi. 

Neurac terapija atliekama naudojant norvegišką „Redcord“ laisvo kybojimo terapinę įrangą. Tai aktyvus gydymo metodas,  kuriuo siekiama atkurti normalius judesius, naudojant aukšto lygio neuroraumeninį stimuliavimą. Neurac terapijos tikslas – sumažinti skausmą, atstatyti sutrikusį judesį ir pagerinti judėjimo funkciją. Neurac gydymo metodas visapusiškai apkrauna raumenų ir nervų sistemą ir sprendžia sutrikimo priežastį, o ne simptomą. 

Neurac metodą sudaro detalus sutrikusių raumenų ir judesių ištyrimas. Suradus silpnąją raumenų grandį ar disbalansą, atliekamas gydymas. 

Gydymo tikslas – atstatyti neuroraumeninius ryšius ir sustiprinti nusilpusius raumenis. Sėkmingai atlikta Neurac terapija ženkliai sumažina skausmą, pagerina sutrikusio judesio atlikimą bei pagerina gyvenimo kokybę.

Neurac testavimas

Neurac testai – skirti paciento raumenų sistemos veiklos ir funkcijų silpnųjų grandžių atradimui ir įvertinimui. Neurac testavimo metu aptinkami skausmingi kūno judesiai, neuroraumeninės disfunkcijos ir pusiausvyros sutrikimai. Biomechaninės sistemos funkcijų sutrikimai vadinami Silpnosiomis grandimis ir yra laikomi pagrindine problemų priežastimi. Neurac terapijos metu, pasitelkiant neuroraumeninės kontrolės stimuliaciją, šios disfunkcijos koreguojamos ir atstatomi funkciniai judesių stereotipai. 

Labai svarbus Neurac terapijos etapas yra Silpnųjų grandžių identifikavimas. Neurac miofascialinių grandinių testavimas Neurac mofascialinių grandinių testo metu įvertinama judesio kokybė ir funkcija. Kiekvienas testas sudarytas iš 5 sudėtingumo lygių. Lygis pereinamas kai testas atliekamas be skausmo. Neurac testavimas (Miofascialinės grandinės) Silpnoji grandis Silpnoji grandis yra biomechaninės sistemos trūkumas, sukeliantis kaulų ir raumenų sistemų disfunkciją. Neurac judesių kontrolės testai Daugiausia dėmesio skiriama giliąjai stabilizavimo sistemai.