Kas mes esame

Internetinės svetainės adresas: http://sofisofi.lt.

Kokią asmeninę informaciją mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai palieka komentarus internetinėje svetainėje mes renkame informaciją rodoma komentarų formoje, taip pat, vartotojo IP adresą ir vartotojo naršyklės informaciją, tam, kad būtų galima aptikti šlamštą (angl. spam)

Anonimizuotas kodas sukurtas iš jūsų elektroninio pašto adreso gali būti pateikta Gravatar paslaugai pažiūrėti ar jį naudojate. Gravatar paslaugos privatumo politika yra čia: https://automattic.com/privacy/. Po komentaro patvirtinimo, jūsų profilis yra matomas publikai prie jūsų paliktų komentarų.

Vizualinis turinys

Jeigu jūs įkeliate paveikslėlius į šią internetinę svetainę, jums reikėtų vengti tai daryti su įskiepta vietovės informacija (EXIF GPS). Puslapio lankytojai gali parsisiųsti įkeltą nuotrauką ir ištraukti vietovės informaciją iš nuotraukos kuri buvo patalpinta svetainėje.

Užklausos formos

Mes gauname tik vartotojo tiesiogiai pateiktus duomenis: registruotos anketos duomenis, paliktų komentarų duomenis, bei duomenis pateiktus pateikiant užklausas ar registracijas.

Slapukai

Jeigu paliekate komentarą mūsų internetinėje svetainėje jūsų vardas, elektroninis paštas ir panašūs duomenys gali būti išsaugomi šios svetainės slapukuose. Šis funkcionalumas yra skirtas lankytojo patogumui, tam, kad lankytojas nebeturėtų dar kartą vesti savo informacijos kai paliekate komentarą ar prisijungiate prie savo profilio. Šie slapukai yra kaupiami vienerius metus.

Jeigu apsilankote prisijungimo puslapyje, mes laikinai įjungsime slapuką, kad išsiaiškintume ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nekaupia jokios asmeninės informacijos ir yra panaikinamas kai jūs uždarote naršyklės langą.

Kai prisijungiate prie savo profilio, mes taip pat į naršykle įdiegiame keletą slapukų, kad išsaugoti jūsų prisijungimo informaciją ir jūsų ekrano rodymo pasirinkimus. Prisijungimo slapukai aktyvūs dvi dienas ir ekrano rodymo slapukai užsilaiko vieneriems metams. Jeigu paspausite “Prisiminti”, jūsų prisijungimas bus aktyvus dviems savaitėms. Jeigu atsijungsite nuo paskyros, prisijungimo slapukai bus ištrinti.

Jeigu jūs redaguosite ar publikuosite straipsnį, papildomas slapukas bus įdiegiamas į jūsų naršyklę. Šis slapukas nekaupia jokios asmeninės informacijos ir paprasčiausiai indikuoja straipsnio pranešimo ID kurį jūs ką tik redagavote. Šio slapuko galiojimas baigiasi po vienos dienos.

Įdiegtas turinys iš kitų internetinių puslapių

Šis puslapis gali turėti įdiegto (angl. embedded) turinio (pvz. vaizdo įrašai, paveikslėliai, straipsniai ir kita). Įdiegtas turinys iš kitų internetinių svetainių turi tokias pačias teises ir funkcionalumą tarsi lankytojas būtų apsilankęs įdiegto turinio šaltinio svetainėje.

Tos internetinės svetainės galimai rinks informaciją apie jus, naudos slapukus, naudos trečių šalių sekimą, taip pat galimai stebės jūsų interakcijas su įdiegtu turiniu, įskaitant interakcijų sekimą su įdiegtu turiniu jeigu jūs turite profilį ir esate prisijungę prie to įdiegto turinio šaltinio puslapio.

Google Analytics

Puslapyje yra naudojamas Google Analytics įrankis skirtas stebėti nesuasmenintai lankytojų elgsenai. Matoma nesuasmeninta informacija kiek lankytojai praleidžia laiko puslapyje, kuriuos puslapiuose jie lankosi, iš kurių išeina, taip pat, yra fiksuojami kai kurie konkretūs veiksmai, pavyzdžiui, užklausų siuntimas. Google Analytics taip pat kaupia nesuasmenintą informaciją ir leidžia ją segmentuoti į auditorijas, kurias vėliau galima naudoti reklamos tikslais.

Su kuo mes dalinamės šia informacija

Jokia informacija nesidaliname su trečiomis šalimis, tačiau, nesuasmeninta informacija gali pasiekti trečių šalių sukurtus statistinius ir rinkodaros įrankius.

Kiek ilgai mes kaupiame jūsų informaciją

Jeigu paliekate komentarą, komentaras ir jo meta informacija yra laikoma neterminuotai. Tai yra dėl to, kad mes galėtume atpažinti ir patvirtinti bet kokius papildomus komentarus automatiškai, vietoje to, kad juos laikyti moderavimo eilėje.

Lankytojams kurie prisiregistruoja prie mūsų internetinio puslapio, mes taip pat kaupiame asmeninę informaciją kurią jie pateikia savo profilyje. Visi naudotojai gali matyti, redaguoti arba ištrinti savo asmeninę informaciją bet kuriuo metu (tačiau negali keisti vartotojo vardo). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti tą informaciją.

Kokias teises turite į savo informaciją

Jeigu turite šiame puslapyje profilį arba jeigu yra jūsų paliktų komentarų, galite prašyti eksportuoto failo su asmenine informacija kurią mes turime apie jus, įskaitant bet kokią informaciją kurią jūs pateikėte apie save mums. Taip pat, galite prašyti, kad mes visą sukaupta informaciją apie jus panaikintume. Tai nėra taikoma informacijai kurią mes privalome išlaikyti dėl administracinių, teisinių ar saugumo tikslų.

Kur mes siunčiame Jūsų informaciją

Lankytojų komentarai gali būti nusiunčiami į automatinę šlamšto gaudymo paslaugą.

Kontaktinė informacija

Norint susisiekti dėl privatumo klausimų, prašome rašyti el. paštu labas@sofisofi.lt

Papildoma informacija

Iš kokių trečių šalių mes gauname informaciją

Asmeninės informacijos iš trečių šalių mes negauname.